GLC-LX-SM-RGD=

Kód: GLC-LX-SM-RGD-
Značka: CISCO
393,43 € 327,86 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
25.9.2020
Cisco 1000BASE-LX/LH, 1000 Mbit/s, 10000 m, 10000 m, 550 m, 100BASE-LX/LH, -40 - 85 °C

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 1000BASE-LX/LH. Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m, Maximálna prenosová vzdialenosť (Single-mode): 10000 m. Hmotnosť: 75 g. Rozsah výkonu vysielania: -3 - -9,5 dBmW, Rozmery (š x h x v): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Maximálna prenosová vzdialenosť (Single-mode): 10000 m
Maximálna prenosová vzdialenosť (Multi-mode): 550 m
Technológia kabeláže: 100BASE-LX/LH
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): -40 - 85 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Hmotnosť: 75 g
Rozsah výkonu vysielania: -3 - -9,5 dBmW
Rozmery (š x h x v): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: