GLC-FE-100ZX=

Kód: GLC-FE-100ZX-
Značka: CISCO
429,36 € 357,80 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
11.12.2020
Cisco 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports, 100 Mbit/s, 100BASE-X, Kábel, 80000 m, 1550 nm, 0 - 70 °C

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports. Maximálna rýchlosť prenosu dát: 100 Mbit/s, Technológia kabeláže: 100BASE-X. Technológia prepojenia: Kábel. Maximálna prenosová vzdialenosť: 80000 m, Vlnová dĺžka: 1550 nm. Rozsah výkonu vysielania: -3 - 2 dBmW, Rozmery (š x h x v): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Rozhranie: SFP

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 100 Mbit/s
Technológia kabeláže: 100BASE-X
Technológia prepojenia: Kábel
Maximálna prenosová vzdialenosť: 80000 m
Vlnová dĺžka: 1550 nm
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Rozsah výkonu vysielania: -3 - 2 dBmW
Rozmery (š x h x v): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm
Rozhranie: SFP
Typ vlákna: SMF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: