GLC-FE-100FX=

Kód: GLC-FE-100FX-
Značka: CISCO
43,48 € 36,23 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
25.9.2020
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX, 2000 m, 1310 nm, MMF, -31 dB

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX. Maximálna prenosová vzdialenosť: 2000 m, Vlnová dĺžka: 1310 nm. Typ vlákna: MMF, Zvažovaný výkon: -31 dB

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Maximálna prenosová vzdialenosť: 2000 m
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Typ vlákna: MMF
Zvažovaný výkon: -31 dB

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: