GLC-BX-U=

Kód: GLC-BX-U-
Značka: CISCO
467,09 € 389,24 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
2.10.2020
Cisco GLC-BX-U=, 1000 Mbit/s, Ethernet 1000Base-BX, Kábel, 10000 m, 1310 nm, Gigabit Ethernet

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco GLC-BX-U=. Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Technológia kabeláže: Ethernet 1000Base-BX. Technológia prepojenia: Kábel. Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m, Vlnová dĺžka: 1310 nm. Protokol dátového spojenia: Gigabit Ethernet, Rozhranie: SFP (mini-GBIC)

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Technológia kabeláže: Ethernet 1000Base-BX
Technológia prepojenia: Kábel
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Protokol dátového spojenia: Gigabit Ethernet
Rozhranie: SFP (mini-GBIC)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: