GLC-BX-U=

Kód: GLC-BX-U-
Značka: CISCO
467,09 € 389,24 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
31.1.2022
Cisco GLC-BX-U=, 1000 Mbit/s, Ethernet 1000Base-BX, Kábel, 10000 m, 1310 nm, Gigabit Ethernet

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco GLC-BX-U=. Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Technológia kabeláže: Ethernet 1000Base-BX. Technológia prepojenia: Kábel. Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m, Vlnová dĺžka: 1310 nm. Protokol dátového spojenia: Gigabit Ethernet, Rozhranie: SFP (mini-GBIC)

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Technológia kabeláže: Ethernet 1000Base-BX
Technológia prepojenia: Kábel
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Vlnová dĺžka: 1310 nm
Protokol dátového spojenia: Gigabit Ethernet
Rozhranie: SFP (mini-GBIC)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nastavenia cookies

Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť

Nevyhnutné (vždy aktívne, nemožno vypnúť)
Tieto cookie sú potrebné na správne fungovanie webovej stránky
Analytické
Pomáhajú nám pochopiť, ako používate webové stránky. Môžeme ich použiť na zlepšenie
Profilovanie (marketing)
Vďaka týmto cookie súborom vám môžeme zobrazovať relevantný obsah a reklamy, ktoré pre vás môžu byť zaujímavé a užitočné