DWDM-SFP-5655=

Kód: DWDM-SFP-5655-
Značka: CISCO
2 154,01 € 1 795,01 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
25.9.2020
Cisco 1000BASE-DWDM SFP 1556.55 nm, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 80000 m, 1556,55 nm

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 1000BASE-DWDM SFP 1556.55 nm. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Rozhranie: SFP. Certifikácia: IEC 60825-1, 21CFR1040 LN#50 7/2001. Vstupné napätie: 3.3 V. Šírka: 13,4 mm, Hĺbka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Rozhranie: SFP
Podpora MMF: Áno
Konektor pre optické vlákna: LC
Maximálna prenosová vzdialenosť: 80000 m
Vlnová dĺžka: 1556,55 nm
Tx power (max): 4 dBmW
Rx power (min): -9 dBmW
Rx power (max): -28 dBmW
Sieťový štandard: IEEE 802.3z
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Certifikácia: IEC 60825-1, 21CFR1040 LN#50 7/2001
Vstupné napätie: 3.3 V
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Rozsah prevádzkových teplôt (T-T): 32 - 158 °F
Šírka: 13,4 mm
Hĺbka: 56,5 mm
Výška: 8,5 mm
Hmotnosť: 75 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: