DWDM-SFP-5172=

Kód: DWDM-SFP-5172-
Značka: CISCO
2 154,01 € 1 795,01 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
4.12.2020
Cisco DWDM SFP, 2000 Mbit/s, 1000BASE-X, Kábel, 1551,72 nm, IEEE 802.3z, Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco DWDM SFP. Maximálna rýchlosť prenosu dát: 2000 Mbit/s, Technológia kabeláže: 1000BASE-X. Technológia prepojenia: Kábel. Vlnová dĺžka: 1551,72 nm. Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3z, Bezpečnosť: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1. Hmotnosť: 75 g

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 2000 Mbit/s
Technológia kabeláže: 1000BASE-X
Technológia prepojenia: Kábel
Vlnová dĺžka: 1551,72 nm
Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3z
Bezpečnosť: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Plug and Play: Áno
Hmotnosť: 75 g
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Rozmery (š x h x v): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm
Formát: SFP
Konektor(y): LC/PC
Energetické požiadavky: 300mA, 3.3V
Plne duplexný režim: Áno
Zvažovaný výkon: 28 dB

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: