DWDM-SFP-5092=

Kód: DWDM-SFP-5092-
Značka: CISCO
2 154,01 € 1 795,01 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
10.12.2020
Cisco DWDM SFP, 2000 Mbit/s, 10/100/1000 Base-T(TX), Kábel, 1550,92 nm, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, 75 g

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco DWDM SFP. Maximálna rýchlosť prenosu dát: 2000 Mbit/s, Technológia kabeláže: 10/100/1000 Base-T(TX). Technológia prepojenia: Kábel. Vlnová dĺžka: 1550,92 nm. Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab. Hmotnosť: 75 g

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 2000 Mbit/s
Technológia kabeláže: 10/100/1000 Base-T(TX)
Technológia prepojenia: Kábel
Vlnová dĺžka: 1550,92 nm
Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Plug and Play: Áno
Hmotnosť: 75 g
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Rozmery (š x h x v): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm
Rozhranie: SFP
Konektor(y): LC/PC
Zvažovaný výkon: 28 dB

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: