DWDM-SFP-4214=

Kód: DWDM-SFP-4214-
Značka: CISCO
2 154,01 € 1 795,01 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
3.2.2022
Cisco DWDM SFP, 2000 Mbit/s, 1000BASE-X, Kábel, 1542,14 nm, IEEE 802.3z, Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco DWDM SFP. Maximálna rýchlosť prenosu dát: 2000 Mbit/s, Technológia kabeláže: 1000BASE-X. Technológia prepojenia: Kábel. Vlnová dĺžka: 1542,14 nm. Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3z, Bezpečnosť: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1. Hmotnosť: 75 g

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 2000 Mbit/s
Technológia kabeláže: 1000BASE-X
Technológia prepojenia: Kábel
Vlnová dĺžka: 1542,14 nm
Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3z
Bezpečnosť: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Plug and Play: Áno
Hmotnosť: 75 g
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Rozmery (š x h x v): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm
Formát: SFP
Konektor(y): LC/PC
Energetické požiadavky: 300mA, 3.3V
Plne duplexný režim: Áno
Zvažovaný výkon: 28 dB

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nastavenia cookies

Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť

Nevyhnutné (vždy aktívne, nemožno vypnúť)
Tieto cookie sú potrebné na správne fungovanie webovej stránky
Analytické
Pomáhajú nám pochopiť, ako používate webové stránky. Môžeme ich použiť na zlepšenie
Profilovanie (marketing)
Vďaka týmto cookie súborom vám môžeme zobrazovať relevantný obsah a reklamy, ktoré pre vás môžu byť zaujímavé a užitočné

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie