DWDM-SFP-3582=

Kód: DWDM-SFP-3582-
Značka: CISCO
2 154,01 € 1 795,01 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
3.2.2022
Cisco 1000BASE-DWDM SFP 1535.82 nm, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 80000 m, 1535,82 nm

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco 1000BASE-DWDM SFP 1535.82 nm. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Rozhranie: SFP. Certifikácia: IEC 60825-1, 21CFR1040 LN#50 7/2001. Vstupné napätie: 3.3 V. Šírka: 13,4 mm, Hĺbka: 56,5 mm, Výška: 8,5 mm

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Rozhranie: SFP
Podpora MMF: Áno
Konektor pre optické vlákna: LC
Maximálna prenosová vzdialenosť: 80000 m
Vlnová dĺžka: 1535,82 nm
Tx power (max): 4 dBmW
Rx power (min): -9 dBmW
Rx power (max): -28 dBmW
Sieťový štandard: IEEE 802.3z
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Certifikácia: IEC 60825-1, 21CFR1040 LN#50 7/2001
Vstupné napätie: 3.3 V
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Rozsah prevádzkových teplôt (T-T): 32 - 158 °F
Šírka: 13,4 mm
Hĺbka: 56,5 mm
Výška: 8,5 mm
Hmotnosť: 75 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nastavenia cookies

Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť

Nevyhnutné (vždy aktívne, nemožno vypnúť)
Tieto cookie sú potrebné na správne fungovanie webovej stránky
Analytické
Pomáhajú nám pochopiť, ako používate webové stránky. Môžeme ich použiť na zlepšenie
Profilovanie (marketing)
Vďaka týmto cookie súborom vám môžeme zobrazovať relevantný obsah a reklamy, ktoré pre vás môžu byť zaujímavé a užitočné

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie