DS-SFP-FCGE-LW

Kód: DS-SFP-FCGE-LW
Značka: CISCO
147,08 € 122,57 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO ?
OKAMŽITÁ VÝMENA ?
Môžeme doručiť do:
7.10.2022
AO Corporation DS-SFP-FCGE-LW, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 9/125 µm, 10000 m

Detailné informácie

Podrobný popis

AO Corporation DS-SFP-FCGE-LW. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Rozhranie: SFP. Kompatibilné produkty: Cisco MDS 9000. Šírka: 13,2 mm, Hĺbka: 56,4 mm, Výška: 8,38 mm

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Rozhranie: SFP
Podpora SMF: Áno
Konektor pre optické vlákna: LC
Podporovaný priemer optického kábla: 9/125 µm
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Porty pre optické vlákna: 1
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Kompatibilné produkty: Cisco MDS 9000
Šírka: 13,2 mm
Hĺbka: 56,4 mm
Výška: 8,38 mm
Hmotnosť: 22,7 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: