DS-SFP-FCGE-LW

Kód: DS-SFP-FCGE-LW
Značka: CISCO
147,08 € 122,57 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
2.6.2022
AO Corporation DS-SFP-FCGE-LW, Optické vlákno, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 9/125 µm, 10000 m

Detailné informácie

Podrobný popis

AO Corporation DS-SFP-FCGE-LW. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Rozhranie: SFP. Kompatibilné produkty: Cisco MDS 9000. Šírka: 13,2 mm, Hĺbka: 56,4 mm, Výška: 8,38 mm

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Rozhranie: SFP
Podpora SMF: Áno
Konektor pre optické vlákna: LC
Podporovaný priemer optického kábla: 9/125 µm
Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 m
Porty pre optické vlákna: 1
Vymeniteľný za prevádzky: Áno
Kompatibilné produkty: Cisco MDS 9000
Šírka: 13,2 mm
Hĺbka: 56,4 mm
Výška: 8,38 mm
Hmotnosť: 22,7 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie