DS-SFP-FC16G-SW

Kód: DS-SFP-FC16G-SW
Značka: CISCO
92,82 € 77,35 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
4.7.2022
Cisco DS-SFP-FC16G-SW, Optické vlákno, SFP+, 850 nm, Šedá, 40 °C, -40 - 85 °C

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco DS-SFP-FC16G-SW. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Rozhranie: SFP+, Vlnová dĺžka: 850 nm. Farba: Šedá

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Rozhranie: SFP+
Podpora MMF: Áno
Vlnová dĺžka: 850 nm
Farba: Šedá
Maximálna prevádzková teplota: 40 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie