DS-SFP-FC16G-SW

Kód: DS-SFP-FC16G-SW
Značka: CISCO
86,40 € 72 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
22.6.2021
Cisco DS-SFP-FC16G-SW, Optické vlákno, SFP+, 850 nm, Šedá, 40 °C, -40 - 85 °C

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco DS-SFP-FC16G-SW. Typ SFP vysielača: Optické vlákno, Rozhranie: SFP+, Vlnová dĺžka: 850 nm. Farba: Šedá

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Typ SFP vysielača: Optické vlákno
Rozhranie: SFP+
Podpora MMF: Áno
Vlnová dĺžka: 850 nm
Farba: Šedá
Maximálna prevádzková teplota: 40 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: