CWDM-SFP-1570=

Kód: CWDM-SFP-1570-
Značka: CISCO
1 794,71 € 1 495,59 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
28.1.2022
Cisco CWDM 1570-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel, Oranžová, 2 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000Base-X, IEEE 802.3z, FC-PI 10.0, 0 - 50 °C

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco CWDM 1570-nm SFP; Gigabit Ethernet and 1 and 2 Gb Fibre Channel. Farba: Oranžová. Rýchlosť prenosu dát: 2 Gbit/s, Protokol dátového spojenia: Gigabit Ethernet, Technológia kabeláže: 1000Base-X. Zadné konektory: SFP

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Farba: Oranžová
Interný: Áno
Rýchlosť prenosu dát: 2 Gbit/s
Protokol dátového spojenia: Gigabit Ethernet
Technológia kabeláže: 1000Base-X
Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3z, FC-PI 10.0
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 50 °C
Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -40 - 85 °C
Zadné konektory: SFP
Technické vlastnosti: Optical Input Wavelength 1570 nm\nSafety: Laser Class I 21CFR1040

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nastavenia cookies

Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť

Nevyhnutné (vždy aktívne, nemožno vypnúť)
Tieto cookie sú potrebné na správne fungovanie webovej stránky
Analytické
Pomáhajú nám pochopiť, ako používate webové stránky. Môžeme ich použiť na zlepšenie
Profilovanie (marketing)
Vďaka týmto cookie súborom vám môžeme zobrazovať relevantný obsah a reklamy, ktoré pre vás môžu byť zaujímavé a užitočné