CWDM-SFP-1470=

Kód: CWDM-SFP-1470-
Značka: CISCO
1 794,71 € 1 495,59 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
3.2.2022
Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC, 1000 Mbit/s, CWDM, Kábel, 1470 nm, IEEE 802.3z, 0 - 50 °C

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC. Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Technológia kabeláže: CWDM. Technológia prepojenia: Kábel. Vlnová dĺžka: 1470 nm. Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3z. Protokol dátového spojenia: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Rozhranie: SFP (mini-GBIC), Typ vlákna: FC-PI

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Technológia kabeláže: CWDM
Technológia prepojenia: Kábel
Vlnová dĺžka: 1470 nm
Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3z
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 50 °C
Protokol dátového spojenia: Gigabit Ethernet, 2Gb FC
Rozhranie: SFP (mini-GBIC)
Plne duplexný režim: Áno
Typ vlákna: FC-PI
Zadné konektory: 1x LC/PC SM x 2\n1x SFP (mini-GBIC)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nastavenia cookies

Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť

Nevyhnutné (vždy aktívne, nemožno vypnúť)
Tieto cookie sú potrebné na správne fungovanie webovej stránky
Analytické
Pomáhajú nám pochopiť, ako používate webové stránky. Môžeme ich použiť na zlepšenie
Profilovanie (marketing)
Vďaka týmto cookie súborom vám môžeme zobrazovať relevantný obsah a reklamy, ktoré pre vás môžu byť zaujímavé a užitočné

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie