CWDM-SFP-1470=

Kód: CWDM-SFP-1470-
Značka: CISCO
1 794,71 € 1 495,59 € bez DPH
Skladom
KONFIGURÁCIA CISCO
OKAMŽITÁ VÝMENA
Môžeme doručiť do:
25.9.2020
Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC, 1000 Mbit/s, CWDM, Kábel, 1470 nm, IEEE 802.3z, 0 - 50 °C

Detailné informácie

Podrobný popis

Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC. Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s, Technológia kabeláže: CWDM. Technológia prepojenia: Kábel. Vlnová dĺžka: 1470 nm. Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3z. Protokol dátového spojenia: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Rozhranie: SFP (mini-GBIC), Typ vlákna: FC-PI

Dodatočné parametre

Kategória: SFPs
Záruka: 5 rokov
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 1000 Mbit/s
Technológia kabeláže: CWDM
Technológia prepojenia: Kábel
Vlnová dĺžka: 1470 nm
Spĺňa priemyselné štandardy: IEEE 802.3z
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): 0 - 50 °C
Protokol dátového spojenia: Gigabit Ethernet, 2Gb FC
Rozhranie: SFP (mini-GBIC)
Plne duplexný režim: Áno
Typ vlákna: FC-PI
Zadné konektory: 1x LC/PC SM x 2\n1x SFP (mini-GBIC)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: